Пам’ятка «Безпечне освітнє середовище у новому навчальному році»

Date: 28 серпня 2020 о 12:28
123 view

1. Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.

2. Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.

3. В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.

4. При входах в школу обробляти руки антисептиком.

5. Під час перерв всі учні повинні ходити в масках , на уроках маски дозволяється знімати. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.

6. Вчителям, персоналу  щоранку будуть проводити температурний скринінг.

7. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя-предметника.

8. Батьки! Перед виходом із дому дитини проведіть термометрію (результати якої запишіть у щоденник напроти дня відвідування та засвідчіть власним підписом), оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем.

9. Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

10. Навчання буде проводитися в одному кабінеті для мінімізації пересування учнів у приміщенні школи.

11. Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен обов'язково із індивідуальним посудом (пляшечка води).

12. Покладіть до портфеля своїй дитині “малесенький”антисептик і навчіть ним користуватися.

13. Необхідно дотримуватись соціального дистанціювання, використовувати розмітку на підлозі для організованого руху коридорами з метою запобігання скупчення дітей.

14. Для кожного класу визначено вхід до школи, маршрути руху, по всій школі ходити не дозволяється.

15. Харчування здійснюватиметься згідно із санітарними вимогами та новими вимогами безпеки.

(Пам’ятку складено відповідно до Листа МОН України від 05.08.2020 р. № 1/9-420 «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 н.р.» )

Адміністрація школи

Comments:
Only authorized users can leave comments.