Відтепер в Україні діятиме новий покращений проєкт з кібербезпеки BRAMA (БРАМА)

Увага!
Учням 5-9 класів платформа для вивчення математики GIOS спільно з Українським фондом стартапів започаткувала інноваційний проект «PlayMath»

14 березня 2023 о 10:21 | Борисюк В. В. | немає коментарів

Почувши сигнал оповіщення, необхідно організувати переміщення учасників освітнього процесу у супроводі з учителем або відповідальною особою, яка після завершення небезпеки та оголошення відміни сигналу організує повернення учасників освітнього процесу до запланованих заходів, а також перевірятиме наявність учнів в укритті та у приміщеннях закладу освіти після завершення небезпеки.

11 листопада 2022 о 11:39 | Борисюк В. В. | немає коментарів

Міністерство освіти і науки України на основі рекомендацій Державної служби України з надзвичайних ситуацій розробило алгоритм дій для вчителів у разі проведення занять і увімкнення сигналів тривоги.

6 вересня 2022 о 08:49 | Ковальчук Н. В. | немає коментарів

Торгівля людьми – це не міф, це реальність! Через війну Росії проти України зростають ризики торгівлі людьми

2 вересня 2022 о 13:11 | Ковальчук Н. В. | немає коментарів

У МЗС наголосили, що сьогодні, коли багато українців, рятуючись від війни, вимушено опиняються за кордоном, як ніколи важливо пам’ятати про власну безпеку. Тому Міністерство соціальної політики розробило пам’ятку для тих, хто тікає від воєнних дій, щоб запобігти потраплянню у небезпечну ситуацію.

2 вересня 2022 о 12:48 | Ковальчук Н. В. | немає коментарів

УВАГА, БУЛІНГ! НЕ ДОПУСТІТЬ ЦЬКУВАННЯ В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ!
номер телефону 1547 - Урядова гаряча лінія з попередження домашнього насильства
телефонні номери Національної дитячої «гарячої» лінії
або
116 111 (для дзвінків з мобільного).

2 вересня 2022 о 12:04 | Ковальчук Н. В. | немає коментарів

Безоплатна правова допомога
Наша держава гарантує кожному громадянину право на отримання
безоплатної правової допомоги. Для отримання такої допомоги варто
зателефонувати за номером Єдиного контакт-центру 0 800 213 103 (цілодобово
та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів), або на веб-сайті вказаному нижче.

Важливо: діти мають право безоплатно отримати послуги адвоката (складання
заяв, представництво в суді).

2 вересня 2022 о 10:47 | Ковальчук Н. В. | немає коментарів

Усім нам не хочеться думати про погане і, тим більше, говорити про це з дітьми, щоб зайвий раз не наганяти на них страху. Та раптом це одного разу може врятувати їм життя?
Тому 22.02.2022 року в НВК «Межиріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» проведено тренувальне навчання щодо евакуації з приміщення, укриття дітей та педагогів у безпечному місці, дій у разі різних видів надзвичайних ситуацій. Тренування пройшло з попередженням, докладними поясненням кожного кроку, навчанням правил поведінки.

Учні НВК «Межиріцька ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» взяли участь у фотоконкурсі "Спортивна зима" в номінації «Сніговик Fest», де на шкільному подвір’ї ліпили незвичних сніговиків, а в номінації «Спортивна сім’я», сім’я О. Заверухи зліпили фортецю. Діти веселилися від душі, стояв веселий сміх, гамір. Колективна творчість дуже зближує і сприяє розкриттю талантів. Діти взяли з собою фарби, щоб підфарбувати сніговику щічки, волосся й одяг, морквину, віник, відро та шарф, щоб сніговики виглядали цікаво. Кожен клас зробив свій шедевр. Потім учні сфотографувалися разом з об’єктом своїх старань. Це дозволить їм зберегти приємні спогади про зимові забави на довгі роки.

24 січня 2022 року на базі НВК «Межиріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» відбулося засідання творчої лабораторії учителів суспільно–гуманітарних дисциплін «Використання хмарних освітніх технологій як засіб стимулювання самоосвіти, самовдосконалення учнів та вчителів».

11.01.2022 р. в НВК «Межиріцька ЗОШ І-ІІІст. – ДНЗ (дитячий садок)» відбулося методичне засідання комісії художньо-естетичного та спортивно-оздоровчого циклу на тему : «Формування творчої особистості в умовах сучасної освіти».

04.01.2022 р. в НВК «Межиріцька ЗОШ І-ІІІст. – ДНЗ (дитячий садок)» відбувся майстер-клас членів комісії природничо-математичних дисциплін на тему «Реалізація наскрізних ліній у викладанні предметів природничо-математичних дисциплін».

Всеукраїнська школа онлайн https://lms.e-school.net.ua/

13 грудня 2021 о 12:58 | Борисюк В. В. | немає коментарів

Прийом документів для зарахування учнів до першого класу 2021-2022 навчального року

25 березня 2021 о 07:29 | Борисюк В. В. | немає коментарів

Для зарахування учня до школи батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:
• заяву;
• свідоцтво про базову загальну середню освіту;
• копію свідоцтва про народження;
• медичну довідку встановленого зразка.

23 червня 2020 о 10:59 | Борисюк В. В. | немає коментарів

З 1 квітня почався прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2020-2021 навчальний рік. Батьки, чиї діти мають вперше піти до школи цього року, мусять подати електронну заяву до школи.

23 червня 2020 о 10:53 | Борисюк В. В. | немає коментарів

До уваги батьків, учнів

У зв'язку з карантинними заходами, спрямованими на протидію поширенню коронавірусу, у школі запроваджено режим дистанційного навчання.

У розділі "Дистанційне навчання" з меню сайту надаються посилання на хмарний сервіс дистанційного навчання за класами.

Уроки відбуваються згідно розкладу.

16 березня 2020 о 15:24 | Борисюк В. В. | немає коментарів